Liberty’de tatil çok güvenli. Otelimizde aldığımız hijyen önlemlerini incelemek için tıklayın.
rezervasyonRezervasyon Online Check-In

Online Check-In
Rezervasyon

Antalya Gece Hayatı

Antalya´da Gece Hayatı

Antalya Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri isimli bu makalemizde sizlere gece hayatıhakkında bilgiler vereceğiz. Yazı sayesinde Antalya’da geceleri neler yapılabileceğine dair bir takım bilgiler oluşacağı kanaatindeyiz.

Bildiğiniz gibi Antalya ülkemizin en güzel sahil şehridir. Yılda milyonlarca turisti bünyesinde barındırmaktadır. Sizde Antalya’ya geldiğinizde elbetteki gece hayatını tatmak isteyebilirsiniz. Fakat bundan önce ‘Antalya Gezilecek Yerler‘ isimli makalemizi okumanızı tavsiye ediyor. O yazımızı okuduktan sonra gece hayatı ile ilgili tüyolarımıza başlayalım.

Antalya Geceleri ve Eğlence Hayatı

Antalya gece hayatı belli başlı kriterleri içinde barındırmaktadır. Şayet aileniz ile geldiyseniz eğlenebileceğiniz güzel restoranlar vardır. Bu restoranlar bazı otellerde ve plaj bölgelerinde bulunmaktadır.

Disko ve Barlar:

Bekâr ve arkadaşlarınız ile geldiyseniz, özellikle Antalya Kaleiçi bölgesinde çok sayıda disko ve bar bulunmaktadır. Tabi bunlardan bazılarına damsız girmek ne yazık ki imkânsızdır. Aynı zamanda plaj diskolarına ve otel diskolarına da gayet tabi takılabilirsiniz.

Otellerde gece hayatı:

Antalya’nın vazgeçilmez eğlencelerinden biride çok yıldızlı otellerin içinde bulunan disko ve eğlence merkezleridir. Bu tarz eğlence merkezlerinde otellerde kalan yabancı turistlerinde geldiğini hatırlatmakta fayda var.

Plaj diskoları:

Özellikle Konya altı plajı veya Lara plajı kenarlarında bulunan bu diskolarda yaz aylarında köpüklü eğlenceler yapılmaktadır. Mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Foto Galeri