rezervasyonRezervasyon

Rezervasyon

Alışveriş Merkezleri

Mark Antalya Alışveriş Merkezi

Bir Kadıahmetoğulları projesi olan Mark Antalya Alışveriş Merkezi, Antalya’yı yerlisi ve yabancısıyla yeniden şehrin tam kalbinde buluşturuyor.

Mark Antalya Alışveriş Merkezi Moda, eğlence, lezzet ve teknoloji için atan kalplere tam 51.000 m2 kiralanabilir alanda hizmet veriyor.

Mark Antalya Alışveriş Merkezinde Aralarında Antalya’da ilk defa yer alacak markaların da bulunduğu 155 mağazasının yanı sıra lezzet dolu fast-food ve restoranıyla ziyaretçilerine seçkin alışverişin ve nitelikli eğlencenin keyfini sunuyor.

Mark Antalya Alışveriş Merkezi Modern mimari tasarımı, büyük teras alanları ve 3.000 araçlık şehrin en büyük ve en modern otoparkıyla alışveriş sonrasını da keyfe dönüştürüyor.

Mark Antalya Alışveriş Merkezi Adresi: Tahılpazarı Mah. Kazım Özalp Caddesi (Şarampol) No:88 MURATPAŞA Antalya Merkezi / Antalya 
Telefon: 0 242 244 66 66 - 
Web Adresi: http://www.markantalya.com

Liberty Hotels Lara’dan Mark Antalya AVM ’ye nasıl gidilir ve hangi toplu taşıma araçlar kullanılır?

Gidiş - Liberty Hotels Lara’ın güvenlik kapısından ana caddeye kadar olan 200 metrelik mesafeyi yürüyün ve caddenin karşı taraftaki duraktan binin ve LC 07 otobüsün gelmesini bekleyin. 
LC07 - 06.30 tan 23.30 a kadar her on dakika’da hareket ediyor.
Otobüs ücreti: 2 TL 
Süre: 45-50 dakika arası.
Mark Antalya AVM ’ye en yakın durak: Mark Antalya AVM kavşağını geçtikten sonra (100 yıl Caddesi) ilk durak’ta inebilesiniz. Mark Antalya AVM ’in hemen karşında. Antalya’dan Liberty Hotels Lara otele dönüş: Muratpaşa cami’in çaprazında eski Şarampol kapalı yol’a girin. Kapalı yoldan 550 metre aşağıya doğru dümdüz yürüyün. Attaloş Heykelde sağa dönüp ve Cumhuriyet meydanına doğru yürüyün. Cumhuriyet Meydanın sonunda trafik ışıkların hemen yanında Antalya Büyükşehir Belediye’nin kapalı halk otobüs durağından LC07, LC73 ve LC37 ‘ye binebilirsiniz.

Foto Galeri