Liberty’de tatil çok güvenli. Otelimizde aldığımız hijyen önlemlerini incelemek için tıklayın.
rezervasyonRezervasyon Online Check-In
LIBERTY

DÜNYA MUTFAĞI

yildiz

JASMINE ANA RESTORANT

Foto Galeri Foto Galeri

650 kişilik açık ve kapalı oturma alanına sahip restoranımız, zengin alternatifli dünya mutfakları, güleryüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile sabah, öğlen ve akşam yemeklerinde açık büfe olarak hizmet vermektedir.

2019 Yaz Konsepti 2019 Kış Konsepti

TUĞRA TÜRK RESTORANI

Foto Galeri Foto Galeri

Geleneksel Türk tatlarının Türk misafirperverliği ile sunulduğu Tuğra Restoranımız 18:30-21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

MENÜLER

BELLINI İTALYAN RESTAURANTI

Foto Galeri Foto Galeri

Akdeniz lezzetlerinin eşsiz akdeniz şaraplarıyla sunulduğu,İtalyan Restoranımız 18:30- 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

MENÜLER

TAI A'LA CARTE

Foto Galeri Foto Galeri

Dalga sesleri eşliğinde ,uzak doğunun orijinal lezzetlerini ve egzotik atmosferini bulacağınız Thai Restoran'ımız 19:00-21:30 saatleri arasında (Liberty Hotels Lara Bahçede) Yaz sezonunda 01.05.-30.09. tarihleri arasında hizmet vermektedir.

MENÜLER

MARINA BALIK RESTORANI

Foto Galeri Foto Galeri

Seçkin Marina Balık Restoranımızda, Baş ahçımızın sizler için özenle seçmiş olduğu lezzetli deniz mahsullerinin tadına bakabilirsiniz. Akdeniz'in ve Toros Dagları'nın mükemmel uyumunu karşınıza alıp, keman tınıları eşliğinde enfes iskele manzarasının tadını çıkartılabilirsiniz.

Unutulmaz bir anı ile mükemmel lezzeti bir arada yasamak için lütfen rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Yaz sezonunda 01.05.-30.09. tarihleri arasında hizmet vermektedir.

***Marina Restoran ek ücret içermektedir.

2019 Yaz Konsepti 2019 Kış Konsepti

YÖRÜK ÇADIRI

Foto Galeri Foto Galeri

Orijinal yörük çadırı altında, istediğiniz malzemelerle hazırlanan pizza ve gözleme festivali sizi bekliyor.

SUNSET SNACK

Foto Galeri Foto Galeri

Öğlen yemeği için plajdan uzaklaşmak istemeyenler zengin snack menü alternatiflerinin sunulduğu Sunset Bar 'da 12:30-15:30 saatleri arasında aperatif yemek alabilirler.

MENÜLER